خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error


فهرست
عناوین
استفاده عمومی انجمن
تنظیمات و امکانات مشخصات فردی
خواندن و ارسال پیام
راهنمای انجمن
انجمن، مباحث و پیامها

ساختار این انجمن چگونه است؟

انجمن حاوی تالارهای مختلف است که برخی از این تالارها خود شامل تالارهای تخصصی تر می باشد. هر تالار داری مباحث متعدد است که کاربران ثبت شده می توانند با پاسخ دادن به آنها در بحث شرکت کنند.

صفحه نخست انجمن، کلیه گروه ها و تالار های موجود در انجمن را به همراه آمار فعالیت در آنها، فهرست کرده است.

چگونه راه خود را در انجمن پیدا کنم؟

وقتی برروی نام تالار کلیک می کنید، شما را به صفحه فهرست مباحث موجود در آن تالار می برد. یک مبحث تبادل نظر و مباحثه اعضاء انجمن در باره موضوع مبحث است. هر مبحث با یک پیام (مطلبی که کاربر می نویسد) شروع می شود و سپس با پاسخ هایی که کاربران مختلف به آن می دهند، ذره ذره رشد می کند. .

برای شروع یک مبحث جدید، کافی است که دکمه "مبحث جدید" را (در صورت دسترسی) در تالار مربوطه کلیک کنید.

صفحه بندی

هنگامی که تعداد مباحث بیشتر از آن باشد که در یک صفحه جا بگیرد، شما صفحه بندی را می بینید که شامل شماره صفحات است.

این روش چند صفحه کردن مطالب بلند در سراسر انجمن بکار گرفته شده است.

مباحث "مهم" چه هستند؟

مباحث "مهم" توسط مدیران یا ناظران ایجاد می شوند و همیشه در صدر فهرست مباحث هستند، حتی اگر اخیرا پیام جدیدی در آنها ارسال نشده باشد. هدف اینگونه مباحث این است که مطالب مهم همیشه در دیدرس و دسترس باشند

چگونه یک مبحث را بخوانم؟

برای خواندن یک مبحث برروی عنوان آن کلیک کنید. هر پیام در مبحث توسط یکی از اعضاء ایحاد شده است. اطلاعات مختصری در مورد کاربری که پیام را ارسال کرده است در سمت راست پیام نمایش داده می شود.

برای پاسخ به مبحث موجود، برروی دکمه "ارسال پاسخ" کلیک کنید. اگر دکمه "ارسال پاسخ" دیده نمیشود، این بدان معنی است که یا به عنوان عضو وارد نشده اید و یا شما اجازه ارسال پاسخ به مبحث را ندارید، ویا اینکه آن مبحث بسته شده است و پاسخ جدید نمیپذیرد.

در صورت فعال بودن، جعبه "پاسخ سریع" نیز وجود دارد که شما می توانید پاسخ خود را بدون نیاز به رفتن به صفحه ارسال پاسخ، بنویسید. با کلیک برروی "پاسخ سیریع" جعبه پاسخ سریع را فعال کنید، تا بتوانید در آن تایپ نمایید..

چگونه با دیگر اعضاء انجمن بیشتر آشنا بشوم؟

برای دیدن اطلاعات در مورد یک عضو، برروی نام کاربری او کلیک کنید. در اینصورت به صفحه مشخصات عمومی آن کاربر هدایت خواهید شد.

سربرگ چیست؟

سربرگ بالای هر صفحه حاوی پیوند هایی است که به شما کمک می کند که به قسمت های مختلف انجمن بروید. با یک کلیک می توانید به صفحاتی مانند مشخصات شما، راهنما (که هم اکنون مشغول مطالعه آن هستید)، جستجو و امکانات مفید دیگر بروید.