خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error


فهرست
عناوین
استفاده عمومی انجمن
تنظیمات و امکانات مشخصات فردی
خواندن و ارسال پیام
راهنمای انجمن
الصاق فایل یا عکس

برای الصاق فایل یا عکس به پیامی، باید از دکمه "ارسال پاسخ" یا "موضوع جدید" استفاده نمایید و یا دکمه "الصاق" پیام مربوطه را کلیک نمایید.

در صفحه ارسال پیام، در زیر محوطه پیام نویسی، گزینۀ "الصاق فایل یا عکس" را تیک بزنید. هنگامیکه دکمه "ارسال" را بفشارید، به صفحه الصاق فایل برده خواهید شد که در آنجا می توانید فایل های خود را آپلود و الصاق نمایید.

برای آپلود کردن یک فایل از رایانه خود، برروی دکمه "Browse" کلیک نمایید و فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس دکمه "الصاق فایل" را بزنید.

وقتی آپلود فایل کامل شود، نام و مشخصات فایل در بالای بخش آپلود نمایش داده می شود. برای بازگشت به مبحث دکمه "برگشت" را بفشارید.

چه نوع فایل هایی را می توان آپلود کرد؟ حداکثر اندازه فایل چه میزان می تواند باشد؟

درصفحه الصاق فایل، انواع فایل هایی که می توانید آپلود کنید، فهرست شده اند. همچنین ممکن است محدودیتی در تعداد فایلهایی که می توانید در انجمن ارسال کنید وجود داشته باشد.

چگونه تصویری را به پیامم اضافه کنم؟

اگر تصویری را به عنوان ضمیمه به پیامتان الصاق کرده اید، بصورت تصویر کوچک (با پیوندی به اصل تصویر) در زیر پیامتان نمایش داده خواهد شد.

برای اضافه کردن عکسی که در سایت دیگری آپلود شده است، می توانید نشانی آن عکس را، نه نشانی صفحه حاوی عکس، که معمولا با کلماتی همچون ".jpg" یا "png" یا ".bmp" و امثالهم ختم میشود کپی کنید و سپس دکمه "وارد کردن عکس" را بزنید و در پنجره باز شده نشانی عکس را وارد کنید. روش دیگر این است که به طور دستی نشانی عکس را در بین بی بی کد تصویر ([img][/img]) قرار دهید. دقت کنید که بین بی بی کدها و نشانی فاصله نباشد.