بزرگداشت روز جهانی ایدز در شهرستان گناوه

15 آذر 1394
به مناسبت روز جهانی ایدز با شعار درمان HIV ، کلید پیشگیری، راهپیمایی به همت پایگاه بهداشتی و همکاری ، دبیرستان بهیاری ، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و اورژانس 115 از مسیر پر رفت و آمد پایگاه بهداشتی امام موسی کاظم(ع) تا میدان امام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه؛ در این راهپیمایی دانش آموزان ، پرسنل ، معلمان و جمعی از مردم حضور داشتند و با در دست داشتن بنر و با شعار درمان اچ آی وی ، کلید پیشگیری است از پایگاه بهداشتی راهپیمایی شروع شده و در بین مسیر نیز نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی امنیت مردم و نظم در رفت و آمد خودرو ها را برعهده داشتند، همچنین در پایان این راهپیمایی که میدان امام شهرستان بود نمایشگاهی به منظور آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان برپا شد.
درست کردن کار دستی توسط دانش آموزان، توزیع پمفلت ، آموزش چهره به چهره به شهروندان از جمله اقدامات انجام شده در این نمایشگاه بود.
در راستای آموزش و پیشگیری از بیماری های رفتاری چند تن از کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماری ها با حضور در پاساژها و محل های کسب شهروندان با توزیع پمفلت آموزشی ، جهت آموزش چهره به چهره در محل برگزاری نمایشگاه از آنان دعوت به عمل آمد.
در پایان نیز بیانیه‌ای که شامل سخنان گهربار رهبر انقلاب اسلامی در راستای توجه و پیشگیری از بیماری ایدز بود در چندین بند قرائت شد.

انتهای پیام/ م.ن3080

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.