اعلام راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارف و مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت

27 اسفند 1402
مسئول دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری در بخش معارف و نتایج برگزاری آزمون مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت اعلام شد .

به گزارش مفدا بوشهر، رقیه جمیری اذعان داشت: نظر به اعلام نتایج بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت از بین افراد شرکت کننده در بخش دانشگاهی جشنواره، ۸۰ نفر اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت در بخش معارف شدند.
اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارف بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت
وی افزود: این بخش از جشنواره در ۱۶ عنوان کتابخوانی برگزار شد و راه یافتگان به مرحله کشوری می‌بایست ۸۰ درصد امتیاز (۱۲۰ از ۱۵۰) این آزمون را کسب می‌کردند.
جمیری بیان داشت: با توجه به اعلام زمانبندی بخش‌های مختلف جشنواره مذکور از طرف وزارت بهداشت، آزمون مرحله کشوری بخش معارفی در روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود و کلیه راه یافتگان به مرحله کشوری منابع بخش کشوری را از طریق سایت جشنواره مذکور می‌توانند دریافت نمایند و اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارف بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت در انتهای این رویداد خبری در قالب مصور قابل رویت می‌باشد.
مسئول دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همچنین با افتخار اعلام می‌گردد که کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این دوره از مسابقات در بخش معارف توانسته است نسبت به سال گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته باشد که این امر بی‌شک به دلیل تلاش خستگی ناپذیر و پیگیری‌های مستمر اعضای فرهیخته دبیرخانه دانشگاهی از جمله سفیران دانشجو و رابطین شبکه‌ها و بیمارستان‌ها و همکاران ستادی و همکاران در بخش فرهنگی به ویژه سارا سبک خیز (کارشناس فرهنگی) نیز امکان پذیر بوده است.
نتایج برگزاری آزمون مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت
مسئول دبیرخانه دانشگاهی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رقابت معنوی در آزمون بخش آوایی با حضور ۱۲۱ نفر از شرکت کنندگان اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان در رشته‌های حفظ (یک جزء و ۳ جزء ۵ جزء ۱۰ جزء ۲۰جزء ۳۰ جزء)، صحیح خوانی قرآن، صحیح خوانی نماز، حفظ سوره حشر و همچنین داوری سایر رشته‌های آوایی دیگر هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری آثار ارسال شده در رشته‌های ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، مداحی و دعا و مناجات خوانی در دو بخش خواهران و برادران، روز چهارشنبه ۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور دوران برتر استانی عبدالله محبوبی و محمد جماله (در بخش برادران) و شریف زادگان و یادگاری (در بخش خواهران) برگزار شد.
جمیری اذعان داشت: در این بخش از جشنواره از هر سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید، نفرات اول هر بخش به مرحله کشوری راه پیدا کرده‌اند که در مجموع ۲۷ اثر جهت داوری مرحله مقدماتی کشوری به دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال می‌شود.
برای مشاهده اعلام نتایج آزمون مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت بر روی عبارت زیر کلیک نمایید.
فایل اکسل اعلام نتایج
شما مخاطبین ارجمند می‌توانید برای مشاهده این رویداد خبری به صورت مجزا در پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا بوشهر، بر روی دو عبارت زیر کلیک نمایید .
1.    اعلام اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارف بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت
2.    نتایج برگزاری آزمون مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت اعلام شد
انتهای پیام/ م. ر-2050

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.