رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) در نشست خبری با رسانه‌های شهرستان کنگان مطرح کرد: ارتقا بیمارستان کنگان به "درجه یک" اصلی‌ترین هدف و برنامه ما است

22 اسفند 1401
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: ارتقا بیمارستان کنگان به "درجه یک" اصلی‌ترین هدف و برنامه ما است.

رئیس بیمارستان کنگان در نشست خبری با رسانه‌های شهرستان کنگان گفت: از ابتدای حضور تیم مدیریتی ما در بیمارستان کنگان چند محور را برای کار خود تعریف کرده‌ایم.
دکتر سیده انسیه سجادی زاده ادامه داد: اصلی‌ترین محور و برنامه ما برای مسائل زیرساختی و افزایش درآمدهای پایدار از راه‌های قانونی و ظرفیت‌های منطقه است.
وی افزود: سعی نمودیم با شناسایی ظرفیت‌های منطقه در بعد منابع اقتصادی و منابع انسانی (مسئولین دلسوز و متعهد شهری و شهرستانی و صنعت)، تعاملمان را با حوزه برون‌سازمانی افزایش دهیم.
رئیس این مرکز درمانی تأکید کرد: اصلی‌ترین برنامه ما، ارتقاء درجه بیمارستان کنگان به "درجه یک" است که می‌تواند باعث امتیازات بسیاری برای این مرکز درمانی شود و بسیاری از مشکلات کنونی از این طریق مرتفع شود. لذا از همه رسانه‌ها و مسئولین شهرستان و صنعت درخواست داریم برای این اتفاق مهم ما را یاری دهند تا بتوانیم سنجه‌های سطح‌بندی بیمارستانی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
دکتر سجادی زاده خاطرنشان کرد: انتظار داریم همه ظرفیت‌های قانونی شهرستان و صنعت در این راستا برای این اتفاق تاریخی و مؤثر در کنار بیمارستان کنگان باشد.
رئیس بیمارستان کنگان در خصوص مصوبات سفر هیئت دولت نیز گفت: ما نسبت به سفر اخیر هیئت دولت برای حوزه درمان شهرستان کنگان و به‌ویژه بیمارستان امام خمینی خوش‌بین هستیم.
وی تصریح کرد: معتقدیم که هر قولی که داده شده، چنانچه به مصوبه و تفاهم‌نامه تبدیل شود، ضمانت اجرایی پیدا می‌کند و بدون تردید منافع آن برای چهار شهرستان جنوبی استان و پرسنل صنایع مستقر در این منطقه است که باعث می‌شود، نیاز مراجعین این منطقه را جهت اعزام و رفتن به مراکز درمانی دور مرتفع سازد.
دکتر سجادی زاده در خصوص شرایط متخصصین این بیمارستان کنگان گفت: این مرکز درمانی حدود ۴۲ متخصص در رشته‌های مختلف در اختیار دارد که از این حیث جز قوی‌ترین شهرستان‌ها با میانگین جمعیتی زیر ۱۵۰ هزارنفر است.
 در این نشست نماینده پزشکان بیمارستان کنگان، مسئول واحد مهندسی تجهیزات پزشکی و مسئول حراست بیمارستان کنگان نیز حضور داشتند و بخشی از سؤالات خبرنگاران را پاسخ گفتند.
انتهای پیام/ م.ص ۴۰۲۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.