سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان: سیستم‌های سرمایشی مورد نیاز بیمارستان کنگان توسط شورای راهبردی تأمین می‌شود

11 تير 1401
سرپرست بیمارستان کنگان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با هماهنگی به‌عمل‌آمده با رئیس شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس، کولرهای مورد نیاز این مرکز درمانی تأمین می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دکتر انسیه سجادی زاده در نشست با رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ضمن تأکید بر جایگاه ویژه و پدافندی بیمارستان امام خمینی در منطقه گفت: این مرکز درمانی یک بیمارستان 100 درصد عملیاتی در طول شبانه‌روز است و کارکنان آن با تمام توان و ظرفیت مشغول خدمات‌رسانی به مراجعین چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر هستند.
 وی با ابراز خرسندی از بازدید اخیر و امیدوارکننده دکتر نظری از بیمارستان کنگان، گفت: با شناختی که از شخصیت اخلاق مدار و متعهد وی داریم، مطمئناً سرمایه‌گذاری ارزشمند و مساعدت شورای راهبردی با نگاه ویژه به سمت قطب درمان جنوب استان بوشهر روانه خواهد شد.
 سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان (ره) ضمن تمجید از شورای راهبردی جهت حضور در بیمارستان کنگان و بررسی مشکلات این مرکز درمانی گفت: از سایر شرکت‌های منطقه نیز برای بازدید میدانی در بیمارستان کنگان به‌عنوان قطب درمان جنوب استان بوشهر و مرکز ارجاع بیماران منطقه، دعوت به عمل میآوریم.
دکتر سجادی زاده خبر داد: مقرر شد تا ان‌شاءالله تعداد مورد نیاز کولر توسط شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس تهیه و به بیمارستان کنگان اهداء و تحویل گردد.
 دکتر سجادی زاده در بخشی از صحبت‌های خود از پیگیری‌های ارزشمند فرماندار شهرستان کنگان برای حوزه درمان و به‌ویژه بیمارستان امام خمینی نیز قدردانی کرد و افزود: تأثیر پیگیری‌های فرماندار شهرستان کنگان در سطح شهرستان و بیمارستان امام خمینی ملموس است.
با هماهنگی به‌عمل‌آمده و پیرو بازدید رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس از بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی کنگان، سرپرست بیمارستان کنگان با رئیس شورای راهبردی، دیدار و گفتوگو کرد.


انتهای پیام/ م.ص 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.