نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر: بهبود وضعیت حوزه سلامت استان بوشهر نیازمند توجه ویژه دولت است/ گزارش تصویری

20 ارديبهشت 1401
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بهبود وضعیت زیرساخت‌ها و ارائه خدمات در حوزه سلامت استان بوشهر نیازمند توجه ویژه دولت است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: زیرساخت‌های استان بوشهر باید در زمینه‌های مختلف افزایش یابد.
وی خواستار نگاه ویژه به حوزه بهداشت و درمان شد و اضافه کرد: حوزه بهداشت، درمان و سلامت یک حوزه راهبردی، بنیادین و استراتژیک است که توجه ویژه و جدی نیاز دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حوزه بهداشت، درمان و سلامت را یک حوزه آغازین و اساسی دانست و افزود: دولت باید توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشد.
وی با اشاره به مشکل اعتبارات حوزه بهداشت، درمان و سلامت، تصریح کرد: سهم اعتبارات مادی و معنوی باید به این حوزه فوق العاده باشد و از آن طرف، باید طرحی تنظیم شود که طی آن از ظرفیت خیرین و وقف در این حوزه نیز استفاده شود.
در این دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونین از مشکلات حوزه بهداشت و درمان گفتند و از حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر قدردانی کردند.


انتهای پیام/  س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.