دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر: بستری 451 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان /ثبت 7 فوتی جدید

5 ارديبهشت 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در تاریخ 5 اردیبهشت 1400، 451 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 100 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده که 50  نفر از آنها مثبت قطعی می باشند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 82  مورد از بستری بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 71  مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 7 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 5  آقا با 71، 66، 56، 53،و 51 سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی، فشار خون، دیابت و سرطان و 2 خانم با 64 و 70 سال سن با سابقه بیماری فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 53 مورد در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 26  مورد از آنها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا این تاریخ 5 اردیبهشت  1400، 995 نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 33911  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.


انتهای پیام/ ز.ح.۱۰۲۷

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.