سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد: نصب و راه‌اندازی دستگاه ماموگرافی دیجیتال در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

23 دی 1399
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: یک دستگاه ماموگرافی پیشرفته دیجیتال در بخش خدمات تصویری بیمارستان شهید صادق گنجی نصب، راه‌اندازی و از بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی؛ شهرام جلال پور افزود: این دستگاه باهمت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کمک‌های خیرین سلامت و پیگیری‌های انجام‌شده خریداری و نصب گردید.
وی تصریح کرد: این دستگاه با هزینه‌ای بالغ‌بر چهارده میلیارد ریال از محل اعتبارات منابع دانشگاهی و کمک‌های خیرین سلامت خریداری‌شده و جایگزین دستگاه آنالوگ قدیمی می‌شود تا خدمات تصویری باکیفیت‌تری را در مقایسه با نوع قدیمی  ارائه کند.
جلال پور بیان داشت: با توجه به روند رو به رشد آمار سرطان‌های پستان در استان و شهرستان و نیاز مبرم به انجام تست‌های         ماموگرافی در بین خانم‌ها، این دستگاه می‌تواند کمک شایانی به  انجام غربالگری‌ها و تشخیص‌های به‌موقع بیماری‌های پستان و به‌تبع درمان به‌موقع آن‌ها کند.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی این دستگاه و دستگاه‌های تشخیصی_درمانی مشابه در بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک شاهد ارائه خدمات درمانی متنوع‌تر، مطلوب‌تر و باکیفیت بهتر به مردم محروم منطقه و بیماران دردمند جامعه خواهیم بود.
انتهای پیام/ ب.ا- 4080

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.