رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج خبر داد: ارایه خدمات درمانی به ارزش 305 میلیارد ریال در قالب طرح تحول سلامت در یک سال گذشته

4 ارديبهشت 1397
رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: خدمات درمانی به ارزش 305 میلیارد ریال در قالب طرح تحول نظام سلامت در یک سال گذشته در این بیمارستان به بیماران ارایه شده است.

دکتر علی بهنام مجرد در نشست خبری مدیران بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: طرح تحول نظام سلامت نقطه عطفی در خدمات دولت تدبیر و امید بوده که منشأ خدمات گسترده‌ای در حوزه درمان گردیده است.
وی تصریح کرد: در یک سال گذشته 41 هزار و 453 نفر از خدمات طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان زینبیه (س) خورموج بهره‌مند شده‌اند که هزینه کل این خدمات 305 میلیارد ریال بوده و بیماران تنها 11 میلیارد ریال آن را پرداخت‌نموده‌اند و مابقی آن از سوی بیمه‌ها و یا در قالب یارانه پرداخت‌شده است.
رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: در یک سال گذشته 261 هزار نفر از خدمات بیمارستان زینبیه (س) برخوردار شده‌اند.
دکتر علی بهنام مجرد افزود: در همین مدت 100 هزار نفر به درمانگاه تخصصی بیمارستان مراجعه نموده‌اند که این تعداد نسبت به قبل از اجرای طرح تحول 5 برابر گردیده است.
وی گفت: در یک سال گذشته خدمات اورژانس به 91 هزار نفر، آزمایشگاه به 61 هزار نفر، رادیولوژی به 19 هزار نفر، سونوگرافی به 16 هزار نفر و سی‌تی‌اسکن به 1300 نفر ارایه شده است.
دکتر بهنام مجرد افزود: سیستم نوبت‌دهی مناسبی برای بیمارستان زینبیه (س) خریداری‌شده است که به‌صورت تلفنی، اندروییدی و اینترنتی قابل‌نصب می‌باشد.
وی گفت: این سیستم نوبت‌دهی هم‌اکنون جهت درمانگاه تخصصی راه‌اندازی شده است و در آینده نزدیک جهت نوبت‌دهی بخش رادیولوژی نصب خواهد شد.
رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج اضافه کرد: در یک سال گذشته 20 نیروی جدید شامل 10 نیروی خدماتی و 10 نیروی حراستی به کادر بیمارستان اضافه‌شده است.
دکتر بهنام مجرد با اشاره به اینکه این افراد به‌صورت قرارداد شرکتی جذب گردیده‌اند افزود: استخدام این نیروهای حراستی نقشی مهم در ایجاد محیطی امن و آرام در بیمارستان ایفا نموده‌اند.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.