با اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان تنگستان صورت گرفت: انجام بیش از 900 مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی

28 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان تنگستان بیش از 900 مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس عادل مقدس در جلسه شورای سلامت شهرستان گفت: تیم‌های بازرسی بهداشت محیط این شهرستان جهت انجام نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در تعطیلات نوروز 97 آمادگی کامل دارند.
وی تصریح کرد: با خرید تجهیزات پرتابل (شوری سنج،TDS، دماسنج لیزری، تستر روغن و کلر سنج پرتابل) جهت بازرسین بهداشت محیط شهرستان، توانستیم تنها در ده روز ابتدایی اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی بیش از 900 مورد بازرسی را از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام دهیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: از ابتدای طرح بسیج سلامت نوروزی تاکنون بیش از 200 کیلوگرم مواد غذایی خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی کشف و معدوم شده است.

انتهای پیام/م.ا 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.