امکان ارایه خدمات دندانپزشکی در دوردست‌ترین روستاهای شهرستان جم فراهم شد

3 آذر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: با توجه به ارایه خدمات توسط کلینیک سیار دندانپزشکی در شهرستان جم، دوردست‌ترین روستاهای این شهرستان نیز می‌تواند از خدمات دندانپزشکی در روستای خود، بهره بگیرند.

مهندس احمد قاسمی افزود: در طی برنامه‌هایی که وزارت بهداشت به این منظور ارایه داده است، وضعیت بهداشت دهان و دندان افراد بررسی و آموزش‌های لازم به افراد ارایه می‌شود.
وی بابیان اینکه خدمات ترمیمی از طریق کلینیک‌های سیار دندانپزشکی ارایه می‌گردد اضافه کرد: این واحدها در کنار سایر مراکز موجود جهت ارایه خدمات به مدارس دوردست از مراکز شهر و روستا و با تأکید بر پیشگیری بیماری‌های دهان و دندان است به‌طوری‌که حداقل دو بار در یک سال تحصیلی، دانش آموزان مناطق محروم معاینه شوند.
مهندس احمد قاسمی افزود: تمامی امکانات و خدماتی که در واحد دندانپزشکی مراکز خدمات جامع سلامت قابل ارایه می‌باشند، توسط این کلینیک سیار دندانپزشکی نیز قابل ارایه می‌باشد.
وی تصریح کرد: تمامی گروه‌های سنی به‌ویژه کودکان 3 تا 14 سال و مادران باردار و شیرده تا 2 سال می‌توانند از خدمات ارایه شده توسط این کلینیک بهره بگیرند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم اظهار کرد: مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان در حال حاضر با پیشرفت حدود 70 درصدی در حال اجرا می‌باشد و امیدواریم در دهه فجر 95 به بهره‌برداری برسد.
انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.