در کمیته فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان عسلویه مطرح شد؛
انعکاس و انتقال فداکاری‌ها به نسل جدید، حلقه گمشده فرهنگ ایثار و شهادت است/ تجلیل از ایثارگر شهرستان عسلویه/گزارش تصویری

26 ارديبهشت 1403
مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر گفت: انعکاس و انتقال فداکاری‌ها به نسل جدید حلقه گمشده فرهنگ ایثار و شهادت است.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی در جلسه کمیته فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان عسلویه با اشاره به عملیات پیروزمندانه وعده صادق اظهار داشت: نشان دادن این فداکاری‌ها باعث ایجاد دلگرمی در دل هم‌وطنان خواهد شد و قدرت پوشالی اسرائیل را نمایان کرد.

مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران اظهار کرد: عملکرد شبکه بهداشت و درمان عسلویه در حوزه ایثار و شهادت مطلوب و مثبت بوده است.

مهدی مرکبی اذعان داشت: تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، وظیفه همه ماست و برای زنده نگه‌داشتن این فرهنگ ضروری است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: این شبکه بهداشت و درمان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم‌الانبیاء شهرستان در سال اخیر گام‌های مهم و موثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشته است و فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده تاثیرات خوبی برجای گذاشته است.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف در دهه مقاومت، هفته دفاع مقدس و هفته سلامت برگزاری همایش‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در سال جاری نیز تلاش خواهد شد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهرستان با همکاری سایر ادارات گام برداشته شود.

مشاور رئیس دانشگاه با همراهی مسئول امور خیرین و کارشناس امور ایثارگران به‌اتفاق رئیس و تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان، شهردار بیدخون و هیات همراه به دیدار ایثارگر هشت سال دفاع مقدس این شهر رفته و در نشستی صمیمی پای صحبتهای وی نشستند و در پایان با اهدای لوح سپاس از فداکاری‌هایشان تقدیر کردند.

 

انتهای پیام/ م.ک/3090

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
کمیته.فرهنگ     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     مهدی.مرکبی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >