آتش‌سوزی در کشتی بین‌المللی مرد هندی را راهی گناوه کرد/ بیمار با حال عمومی مناسب ترخیص شد

18 مهر 1402
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه از بستری شدن مرد هندی در این بیمارستان خبر داد.

دکتر محمدرضا شبانکاره در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اظهار داشت: بیمار آقایی ۲۸ ساله که به دلیل سوختگی با شعله آتش در کشتی دچار سوختگی ۵۰ درصد شده بود بعد از ۱۷ روز بستری در بخش مراقبت‌های ویژه و بخش حاد، با حال عمومی مناسب ترخیص شد.
دکتر شبانکاره بیان کرد: آنوپ کوماراز تبعه هندوستان از بیمارستان عسلویه استان بوشهر برای درمان به بیمارستان سوختگی گناوه اعزام شده بود، با حال عمومی نامساعد و اینتوبه (دستگاه تنفس مصنوعی) در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سوانح سوختگی گناوه بستری شد.
وی با اشاره به سوختگی شدید این جوان اهل هند افزود: با لطف الهی و تلاش، کوشش و همت شبانه‌روزی کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه، بیمار پس از ۱۷ روز با حال عمومی مطلوب جهت ادامه درمان به کشورش رهسپار شد.
دکتر شبانکاره با ابراز تشکر و قدردانی از همکاری تیم جراحی دکتر دریانورد و کادر پرستاری بیمارستان سوانح سوختگی گناوه عنوان داشت: به دلیل شدت جراحات وارد شده بعد از طی کردن مراحل اولیه درمان جهت ترمیم زخم‌های سوختگی بیمار تحت عمل جراحی گرافت (پیوند پوست) قرار گرفت.
رئیس بیمارستان سوانح سوختگی گناوه ضمن درخواست از مسئولین برای حمایت بیشتر از این مرکز درمانی خاطرنشان کرد: این بیمارستان تنها مرکز سوختگی در استان بوشهر است که کارکنان این مجموعه همیشه و در همه حال با روی خوش و حمایت کامل از بیماران، بزرگ‌ترین سهم را در درمان این بیماران داشته‌اند.

انتهای پیام/ ا. ش ۴۰۶۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه     بیمار.هندی     سوختگی.50.درصد    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >