رئیس شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس:
شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس به دنبال عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه است/ سعی کردهایم قطب درمان جنوب استان را بهتر ببینیم

11 تير 1401
رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس گفت: شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس به دنبال عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه است.

دکتر حجت نظری در نشست با سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: با نظر مثبت همکارانم، مقرر شد در مرحله اول، مشکل سیستم سرمایشی بیمارستان کنگان را ان‌شاءالله به نحوی رفع کنیم و این دغدغه مهم را از روی دوش قطب درمان جنوب استان بوشهر برداریم.
رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه گفت: کار در حوزه درمان بسیار سخت و درعین‌حال ارزشمند و ایثارگرانه است، به سهم خود از زحمات ارزشمند این عزیزان قدردانی می‌کنم.
وی اظهار کرد: بدون شک، شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس نیز با درک درست از حوزه‌های خدمت رسان در منطقه که در امر خطیر خدمت‌رسانی بعضاً دچار نواقص و نیازمندی‌هایی هستند، سعی می‌کند، ورود و در حد توان، مساعدت نماید.
رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ادامه داد: با رایزنی که با همکارانم در شورای راهبردی انجام شد و با همراهی و نظر مثبت همکارانم، مقرر گردید در مرحله اول، مشکل سیستم سرمایشی بیمارستان کنگان را حل کنیم؛ به‌گونه‌ای که مراجعین و کادر درمان بدون دغدغه، ان‌شاءالله این تابستان را سپری نمایند، به هر جهت حداقل حق کادر درمان و مراجعین است که در کمال آسایش و در یک فضای مطبوع و بدون گرما، حضور داشته باشند.
دکتر نظری افزود: قصد داریم این تعامل، ارتباط و همکاری را با مدیران و زحمت‌کش بیمارستان امام خمینی کنگان حفظ نماییم تا ان‌شاءالله کارکنان بیمارستان امام خمینی نیز در یک شرایط بهتر بتوانند خدمات ارزشمند و حیاتی خود را به مراجعین منطقه جنوب استان بوشهر ارائه دهند.
انتهای پیام/ م.ص 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.راهبردی     دکتر.حجت.نظری     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1401

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >