رئیس بیمارستان کنگان تأکید کرد؛
لزوم همکاری بیشتر صنعت با بزرگ‌ترین بیمارستان جنوب استان بوشهر/ گزارش تصویری

2 اسفند 1400
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: مدیران و مسئولین صنایع واقع در استان بوشهر با بزرگ‌ترین بیمارستان جنوب استان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود همکاری بیشتری داشته باشند.

دکتر صادق مختار پور در حاشیه بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: اینکه توقع داشته باشیم فقط دانشگاه علوم پزشکی بتواند این حجم بالا از نیازمندی‌های بیمارستان امام خمینی را برآورده کند، میسر نیست، بنابراین مدیران صنایع منطقه نیز باید به شکل کامل و مؤثر کنار ما باشند.
وی تصریح کرد: حجم خدماتی که در این مرکز درمانی به مراجعین ارائه می‌شود واقعاً چند برابر ظرفیت این بیمارستان است، این موضوع باعث بروز مشکلات و نیازمندی‌های اساسی برای این بیمارستان شده است.
دکتر مختار پور افزود: بیمارستان کنگان در دو سال گذشته بیشترین مراجعین سرپای سطح بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان را به خود اختصاص داده است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: به‌طورقطع بخش عمده‌ای از این مراجعین مستقیم یا غیرمستقیم به صنایع مستقر در منطقه پارس بازمی‌گردد.
دکتر مختار پور گفت: به خاطر حجم گسترده از خدمات ارائه‌شده در این مرکز درمانی که عمدتاً برای صنعت می‌باشد، انتظار داریم که مدیران صنایع نفت، گاز و پتروشیمی منطقه به شکل پررنگ‌تری به این بیمارستان کمک‌رسانی کنند.
وی ادامه داد: حجم نیازمندی‌های بیمارستان کنگان خیلی بالاست و این موضوع مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است و اینکه توقع داشته باشیم فقط دانشگاه علوم پزشکی بیاید و همه این موارد را حل کند، ممکن نیست و لذا مدیران صنایع منطقه نیز باید در این زمینه پیش‌قدم شوند.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار کرد: با چشم‌اندازی که برای توسعه حوزه درمان استان بوشهر تعریف‌شده است، میان دانشگاه علوم پزشکی و صنعت، تقسیم‌کار انجام خواهد شد و از این طریق بسیار امیدواریم که مشکلات را به حداقل ممکن برسانیم.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.

انتهای پیام/ م. ص 4020
 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.صادق.مختارپور     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >