سرپرست بیمارستان کنگان:
بیمارستان کنگان برای پذیرش بیماران کرونایی در آمادگی کامل است

13 امرداد 1400
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بیمارستان کنگان برای پذیرش بیماران کرونایی در آمادگی کامل است.

دکتر صادق مختارپور افزود: هر فردی که به ما مراجعه می‌کند، چنانچه از دید پزشکی، نیاز به بستری داشته باشد، به هر صورت ممکن، شرایط بستری کردن وی را فراهم می‌نماییم.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در صورت مراجعه تعداد بیشتری از شهروندان دارای شرایط بستری (کرونا)، تخت‌های سایر بخش‌ها را به بخش اورژانس بستری (که بیماران کووید ۱۹ در آن بستری هستند) منتقل می‌نماییم تا در صورت نیاز، فضای لازم را جهت پذیرش و بستری آنان داشته باشیم.
سرپرست این مرکز درمانی گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم که همکاران ما تمام توان و تجهیزات بیمارستان را برای خدمت‌رسانی در اختیار بیماران عزیز خواهند گذاشت.
دکتر مختارپور اظهار کرد: از شهروندان عزیز خواهشمندیم مانند گذشته فاصله فیزیکی با سایر افراد را رعایت کرده و حتماً در فضاهای بسته پرجمعیت از ماسک استفاده نمایند.
وی افزود: از شهروندان گرامی تقاضا داریم از مراجعات غیر اورژانسی به بیمارستان خودداری کنند تا همکاران ما بتوانند با تمام توان و امکانات، بهترین و سریع‌ترین خدمات را در حوزه کووید ۱۹ به بیماران این حوزه داشته باشند.
سرپرست بیمارستان کنگان با اشاره به اینکه به‌اندازه کافی، اکسیژن برای بیماران کرونایی در دسترس است (به خاطر وجود چند دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان، این مشکل حل‌شده است)، افزود: تجهیزات و داروهای مورد نیاز بیماران کووید ۱۹ نیز فعلاً به‌اندازه کافی وجود دارد.
دکتر مختارپور خاطرنشان کرد: هر فردی که به ما مراجعه می‌کند، چنانچه از دید پزشکی، نیاز به بستری داشته باشد، به هر صورت ممکن، شرایط بستری کردن وی را فراهم می‌نماییم و اگر موردی غیر از این مشاهده‌شده است، خواهشمندیم به ما یا دفتر پرستاری یا سوپروایزر مراجعه نمایند.
سوپروایزر بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در حال حاضر تخت‌های آی سی یو کووید ۱۹ بیمارستان کنگان کاملاً پر است.
مرضیه ابراهیمی افزود: ۲۳ بیمار حاد تنفسی در بخش داخلی این مرکز درمانی بستری هستند و به عبارتی این بخش نیز پر است.
سوپروازیر بیمارستان کنگان ادامه داد: علیرغم پیش‌بینی‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، در صورت نیاز به تخت، می‌توانیم از درمانگاه بیمارستان نیز برای بستری مراجعین کووید دارای شرایط بستری، استفاده نماییم.
وی تصریح کرد: مراجعینی که نیاز به بستری دارند، هر جور که باشد برای آنها تخت فراهم می‌نماییم،  این موضوع بعضاً ممکن است با جابجایی بیمار یا موارد دیگر انجام شود.
انتهای پیام/ م. ص ۴۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
پذیرش.بیماران.کرونایی     دکتر.صادق.مختارپور     مرضیه.ابراهیمی     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   13 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >