سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره):
پیگیری‌های مؤثر و زیرساختی فرماندار کنگان برای بیمارستان امام خمینی قابل تقدیر است

25 ارديبهشت 1400
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: پیگیری‌های مؤثر و زیرساختی فرماندار کنگان برای بیمارستان امام خمینی قابل تقدیر است.

دکتر صادق مختار پور اظهار کرد: اولین پروژه زیرساختی با رایزنی و مذاکره مستقیم فرماندار شهرستان، تأمین تمام هزینه‌های طراحی و اجرای شبکه گازرسانی بیمارستان ۱۹۲ تخت خوابی امام خمینی (ره) با اولویت دستگاه امحاء زباله، آشپزخانه، دیزل ژنراتورها و پانسیون‌ها از طرف شرکت پترو پالایش کنگان به شکل کامل صورت گرفته است.
وی با اشاره به بازدید و جلسه پیگیری مشکلات بیمارستان امام خمینی کنگان در سال گذشته و تأیید مصوباتی افزود: در حال حاضر تأمین اعتبار این پروژه انجام شده و در مرحله خرید متریال است، پیمانکار پروژه نیز مشخص و عملیات مقدماتی طبق برنامه در حال انجام است.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: پروژه مهم دوم، اصلاح شبکه فاضلاب ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی است که با هماهنگی و درخواست فرماندار توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کنگان انجام شد، هرچند شهرداری و شورای اسلامی کنگان همواره برای کمک به حوزه درمان، فعال و پیش قدم بوده‌اند و از آنها کمال قدردانی را به عمل می‌آوریم.
وی عنوان کرد: پروژه بزرگ و ضروری سوم، بهسازی و نوسازی آشپزخانه بیمارستان است که پیگیری و هماهنگی آن را فرماندار شهرستان با مدیریت پالایشگاه دهم به انجام رسانده که اضافه بر تهیه بعضی ظروف و تجهیزات مصرفی، تعویض سقف آشپزخانه، تعمیر تجهیزات و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه، هودها، سردخانه، انبارها، اجاق‌های گاز، مخزن آب شیرین نیز در دستور کار قرار گرفته است.
سرپرست بیمارستان کنگان از پیگیری‌های مهم و مؤثر سید علی پاکنژاد فرماندار شهرستان کنگان برای بیمارستان امام خمینی قدردانی کرد و افزود: پروژه احداث شبکه گازرسانی به بیمارستان کنگان برای اولین بار پس از احداث این بیمارستان در حال انجام است، اجرای پروژه گازرسانی یک کار زیرساختی و بسیار مهم برای این مرکز درمانی است.

انتهای پیام/ م.ص- 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     فرماندار     دکتر.صادق.مختارپور     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >