دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
درگذشت ۴ هم استانی دیگر/ بستری ۳۶۸ بیمار

15 ارديبهشت 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: مجموع بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۳۶۸ نفر است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۵ مورد به کرونا قطعی است.
وی با اشاره به بستری ۵۱ بیمار در بخش‌های ویژه کرونا افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی استان بوشهر ۱۷ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی با اشاره به فوت ۱۰۶۶ هم استانی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، جزییات موارد فوتی ۱۵ اردیبهشت‌ماه در استان بوشهر را چنین اعلام نمود: متأسفانه چهار آقای ۶۳، ۶۷، ۸۲ و ۸۴ ساله باسابقه دیابت، بیماری قلبی و کبدی، مشکل پلاکت خون و ازکارافتادگی ازجمله موارد فوتی امروز در استان بوشهر بودند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۱۱ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷۲۸۷ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >