به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی؛
اداره پست با دستور رییس ستاد کرونای شهرستان دشتستان پلمب شد

6 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: اداره پست شهرستان دشتستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی زمان شیوع کرونا با دستور رییس ستاد مقابله با کرونای این شهرستان پلمب شد.

ماریا خویشدوست در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: یکی از مصوبات مهم ستاد مقابله با کرونای شهرستان این است که ادارات دولتی موظف هستند، پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک را موردتوجه قرار دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در راستای کنترل و پیشگیری از کرونا بازدید و بررسی ادارات و بخش‌های مختلف به صورت مستمر انجام می‌شود.
وی همچنین اظهار کرد: در بازدیدهای انفرادی بازرسان این شبکه، همچنین بازدیدهای مشترکی که از اداره پست توسط نمایندگان فرمانداری و شبکه بهداشت و درمان دشتستان در چندین نوبت انجام‌گرفته، متأسفانه این اداره از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی (فاصله اجتماعی- استفاده از ماسک-تهویه) رتبه خوبی را کسب نکرده و اخطاریه و تذکر کتبی توسط کمیته ستاد مقابله با کرونا به رییس اداره ابلاغ‌شده است.
خویش دوست بیان کرد: اداره پست از جمله ادارات مهم شهرستان است که روزانه افراد زیادی به این محل رفت‌وآمد می‌کنند و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند در شیوع بیماری کرونا بسیار مؤثر باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: با دستور فرماندار و هماهنگی دادستان دشتستان و با حضور نمایندگان فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن نیروی انتظامی، اداره پست شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل‌شده است.
خویشدوست خاطرنشان کرد: شهروندان در مراجعه به ادارات، در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط ارائه دهنگان خدمت را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     اداره.پست     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >