دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
موارد بستری کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر به 140 بیمار افزایش یافت

10 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه شنبه دهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ به 140 نفر افزایش یافت.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 49 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای 17 مورد به کرونا قطعی است.
وی درباره بیماران بستری در بخش‌های ویژه چنین گفت: در حال حاضر 17 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند که از این تعداد 7 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 40 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 894 هم استانی جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ازدست‌داده‌اند، گفت: امروز یک نفر از هم استانی های عزیزمان خانمی 79 ساله که دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشارخون و بیماری مزمن مغزی بود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادیم.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 23093 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

وی افزود:هر گونه مراسم اعم از جشن عروسی، فاتحه،مهمانی و دورهمی سریعا باید در استان ممنوع شود این یک هشدار جدی است،همچنین با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته و روز سیزده به در از هرگونه سفر جدا خودداری کنید.


انتهای پیام/ م.ف-1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >