دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
موارد بستری کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر به ۱۳۹ بیمار افزایش یافت

9 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه نهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ به ۱۳۹ نفر افزایش یافت.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۸ مورد به کرونا قطعی است.
وی درباره بیماران بستری در بخش‌های ویژه چنین گفت: در حال حاضر ۱۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند که از این تعداد ۶ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۸۹۳ هم استانی جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ازدست‌داده‌اند، گفت: خوشبختانه در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۰، مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، در استان بوشهر به ثبت نرسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۲۶۸۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.


انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   9 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >