بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

16 ارديبهشت 1398
مرحله مقدماتی بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با رقابت ۲۷۰ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت با حضور پرشور و استقبال گرم قاریان، حافظان، مؤذنان و ذکرگویان مکتب اهل‌بیت عصمت و طهارت در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.
در این رویداد، ۲۷۰ نفر از سراسر استان بوشهر در مرحله دانشگاهی بخش آوایی و در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان به رقابت پرداختند و در نهایت مطابق ارزیابی هیأت داوران، نفرات ممتاز به مسابقات سراسری جشنواره قرآن و عترت به عنوان نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همدان اعزام خواهند شد.
بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت، در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ، اذان، دعا و مناجات و ترجمه خوانی قرآن کریم در حالی به کار خود پایان داد که اسامی نفرات برتر در دو حوزه خواهران و برادران متعاقباً از سوی مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام خواهد شد.


انتهای پیام/ ۲۰۵۰- ط.ت


کلمات کلیدی:
جشنواره     قرآن.و.عترت     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >