معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند

26 دی 1397
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،‌ دانشجویان باید در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند.

حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی در نشست مدیر فرهنگی و کارشناسان مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن تقدیر از برنامه‌های ارزنده مرکز قرآن و عترت دانشگاه، بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های شایسته در بین دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، تشکیل شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآنی لازم و ضروری است.
حسینی تصریح کرد: هماهنگی، همدلی و کار تشکیلاتی یکی از ارکان اثربخش رویدادهای قرآنی است و برگزاری کارگاه‌هایی با محوریت سبک زندگی قرآنی بستری جهت اشاعه و گسترش معارف ناب قرآن و عترت است.
وی درباره ترویج فرهنگ قرآنی گفت:‌ کارشناسان قرآنی مرکز قرآن و عترت دانشگاه، قالب و محتوای برنامه‌های قرآنی را با محوریت مضامین ناب قرآن و سیره اهل‌بیت ترسیم نمایند. اعتماد به دانشجو می‌بایست در اولویت رویکردهای مدیر و کارشناسان فرهنگی قرار بگیرد.
کانون دانشجویی قرآن و عترت فعال‌تر شود
حجت‌الاسلام حسینی در ادامه افزود: از کارشناسان مرکز قرآن و عترت می‌خواهم تا کانون دانشجویی قرآن و عترت را فعال‌تر نمایند و تدوین و اجرای رخدادهای قرآنی دانشگاه را به دانشجویان بسپارند.
وی در پایان محیط خوابگاهی را مناسب‌ترین بستر جهت ترویج و توسعه معارف قرآنی برای قشر دانشجو توصیف کرد و برگزاری کرسی‌های تلاوت، محافل انس با قرآن و کارگاه‌های قرآنی را در محیط خوابگاه‌ها ضروری ارزیابی کرد.
انتهای پیام/ ط.ت-۲۰۵۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.دفتر.نهاد     نهاد.نمایندگی.مقام.معظم.رهبری     دانشگاه‌های.استان     حجت.الاسلام.سید.عبدالخلیل.حسینی     نشست     کانون.دانشجویی.قرآن.عترت    

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >