به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران؛
محفل انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری

20 خرداد 1397
محفل نورانی انس با قرآن به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و با حضور قاری ممتاز بین‌المللی حاج عباس هاشمی و قاریان استانی در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه ریزی در این محفل قرآنی  گفت: گفت: قرآن کتاب نور، قرب به‌خدا، هدایت و سلامتی است و در دنیای روزمرگی امروز انس با قرآن بهترین راه برای رسیدن به آرامش روح و هم‌نشینی با خداست که در تک‌تک شئونات زندگی تأثیر خود را می‌گذارد و همه ابعاد وجودی انسان را در بر می‌گیرد.
دکتر حسین دارابی افزود: برگزاری چنین محفل‌هایی بسیار ارزشمند می‌باشد و لیکن ژرف‌اندیشی و تفکر در آیات بسیار حایز اهمیت و هدف اصلی قرائت قرآن است و تیم مدیریت دانشگاه همواره از برگزاری چنین برنامه‌های فرهنگی استقبال می‌کند و از آن‌ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.
در این مراسم که به همت کانون بسیج جامعه پزشکی جابر بن حیان و مرکز قرآن و عترت دانشگاه  برگزار شد، قاری بین‌المللی حاج عباس هاشمی و قاریان استانی رضا یوسفی و موافق دهدشتی به اجرای زیبای تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداختند.
در این محفل نورانی انس با قرآن حجت الاسلام سید عبدالجلیل حسینی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ایراد سخنرانی پیرامون ابعاد شخصيتي و مديريتي حضرت امام خميني (ره) و مسایل روز پرداخت.
توجه شمارا به دیدن تصاویر مربوط به این مراسم جلب می‌کنیم.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
محفل.قرآنی     دکتر.حسین.دارابی     حجت‌الاسلام.سیدعبدالجلیل.حسینی     حاج.عباس.هاشمی     رضا.یوسفی     موافق.دهدشتی    

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >