مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت کلید خورد/ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ردیف ۱۱دانشگاه برتر کشور

25 ارديبهشت 1397
مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت ۱۸ اردیبهشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد.

به گزارش مفدا بوشهر هجدهم اردیبهشت‌ماه ۹۷، مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میزبان شرکت‌کنندگان رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت بود.
در این ماراتن قرآنی که با حضور متسابقین رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل در دو بخش خواهران و برادران و در سه مقطع استاد، دانشجو و کارمند برگزار شد، شرکت‌کنندگان از سراسر استان به رقابتی از جنس معنوی و قرآنی پرداختند.
در خلال برگزاری مسابقات، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با حضور در محل برگزاری این آیین قرآنی، از روند اجرایی بزرگ‌ترین رخداد قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.
هیأت داوران و کارگروه فنی این دوره از مسابقات نیز، به تشریح شیوه اجرای این دوره از مسابقات پرداختند.
 همچنین دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه، رقابت بزرگ قرآنی بخش کتبی مرحله دانشگاهی در سه مقطع کارکنان، اساتید و دانشجویان و دررشته های آشنایی با احادیث اهل‌بیت/ آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه/ آشنایی با مفاهیمِ صحیفه سجادیه/ آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم/ آشنایی با سیره معصومین/ حفظ موضوعی قرآن کریم/ احکام/ پرسمان قرآنی/ سبک زندگی قرآنی / حفظ سوره واقعه با ترجمه در بخش کتابخوانی برگزار شد.
بنا به گزارش مرکز قران و عترت دانشگاه، این آزمون با همکاری پرسنل دلسوز فرهنگی و کادر اجرایی دانشجویی در ۹ حوزه تعیین شده در شبکه ها و مراکز استان برگزار گردید.
گفتنی است مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ثبت نام ۲۴۷ نفر در بخش شفاهی و ۹۸۰ نفر در بخش کتبی و در مجموع با بیش  از ۱۲۷۹ نفر استاد، دانشجو و کارمند دربین ۶۵ دانشگاه علوم پزشکی در بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، جزو ۱۱ دانشگاه برتر این دوره از مسابقات شناخته شده است.
انتهای پیام/ س. ر

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشنواره     قرآن.و.عترت     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >