رییس شبکه بهداشت جم خبر داد:
اورژانس جم برای ارائه خدمات در چهارشنبه‌سوری آمادگی کامل را دارد

16 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از آمادگی کامل اورژانس ۱۱۵ شهرستان جم برای ارایه خدمات به مردم در چهارشنبه‌سوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، مهندس احمد قاسمی در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی جم اظهار داشت: طرح سلامت نوروزی در شهرستان جم همزمان با سراسر کشور آغازشده و تا ۱۵ فروردین‌ماه ادامه دارد.
وی ادامه داد: در این طرح ۹ نفر از بازرسین بهداشت محیط در کل شهرستان در ساعات اداری و غیر اداری بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت خواهند کرد.
مهندس قاسمی اضافه کرد: اماکن عمومی، اماکن بین‌راهی، سامانه‌های آبرسانی، نقاط اسکان مسافرین نوروزی و پمپ‌بنزین‌ها مکان‌هایی هستند که تحت نظارت این بازرسان قرار خواهند گرفت.
وی بیان کرد: برای ارائه مناسب‌تر خدمات به مردم و مسافران نوروزی، ادارات مرتبط همچون نیروی انتظامی، آبفا و آبفار، دادگستری، شهرداری‌ها، اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت، دامپزشکی همکاری لازم را داشته باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم ضمن اعلام آمادگی کامل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عنوان داشت: با توجه به مشکلات و حوادث چهارشنبه‌سوری در سال‌های قبل، برای حفظ آرامش جامعه و جلوگیری از بروز حوادث مرتبط باید همه ادارات و سازمان‌های مربوطه آماده همکاری باشند.
پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در سال ۱۳۹۵ با دو دستور کار، طرح بسیج سلامت نوروزی و چهارشنبه‌سوری، در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.پ 3020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اورژانس     مهندس.احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت‌درمان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >