به مناسبت ۲۲ بهمن و عید مبعث در ستاد اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
نذرانه‌ی محمدی و جشنواره‌ی غذای اورژانسی‌ها برگزار شد / گزارش تصویری

22 بهمن 1402
به گزارش روابط عمومی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ضمن تبریک عید مبعث رسول اکرم (ص) و دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران همیشه سربلند؛ اظهار داشت: روز بیست و یکم بهمن‌ماه سال جاری به مناسبت عید مبعث پیامبر اسلام نبی اکرم (ص) و پیروزی انقلاب اسلامی ، رویدادی معنوی و پرانرژی، با حضور پرشور کارکنان در کنار مدیران اورژانس در حیاط ستاد مرکزی اورژانس پیش بیمارستانی برگزار شد.

گفتنی است در این رویداد، میزهای پر از غذاهای خوشمزه و متنوع، کارکنان اورژانس و همکاران از دانشگاه علوم پزشکی فراهم نمودند. از غذاهای ایرانی محلی گرفته تا غذاهای بین‌المللی، همه در این جشنواره بود.

کارکنان اورژانس با لبخند و شادی به میزهای غذا رفته و از این لحظات شادی و انس باهم لذت می‌بردند.در کنار جشنواره‌ی غذا، نذرانه‌ی محمدی نیز برگزار شد.

کارکنان اورژانس و کارکنان آزمایشگاه مرکزی و همکاران پژوهشی به‌صورت گروهی با آقای توژی که مولودخوانی بسیار زیبایی اجرا نمود هم‌خوانی کردند و به خواندن سرود و سرور محمدی پرداختند.

این مراسم مذهبی و معنوی فضایی پر از امنیت و آرامش را به وجود آورد.دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: این رویداد، علاوه بر ایجاد فرصتی برای استراحت و شادی برای کارکنان اورژانس، به تقویت ارتباطات انسانی و ایجاد انس با معانی معنوی کمک کرد.

این نوع فعالیت‌ها، علاوه برافزایش انرژی و شادابی در محیط کار، به افزایش همبستگی و همکاری در گروه‌های پزشکی نیز کمک می‌کند.دکتر موسوی افزود: این‌گونه مراسم بهانه‌ای است تا با گرامیداشت دهه مبارکه فجر و عید مبعث ،افزایش انگیزه و ارتقاء روحیه کارکنان اورژانس ایجاد گردد.

امیدواریم که این‌گونه فعالیت‌های فرهنگی در کنار فعالیت‌های آموزشی پزشکی ادامه یابد و بتواند به بهبود کیفیت خدمات پزشکی و رضایت بیشتر بیماران کمک کند.

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
جشنواره.غذا     اورژانس.115     عید.مبعث     پیروزی.انقلاب.اسلامی    

تاریخ بروز رسانی:   22 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >