امام‌جمعه برازجان:
افزایش رضایتمندی از خدمات، مهم‌ترین رسالت سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی است

28 شهريور 1401
امام‌جمعه برازجان در آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید بیمارستان شهید گنجی گفت: اگر یک رسالت مهم برای سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی وجود داشته باشد، آن رسالت، افزایش رضایت مردم از خدمات این بیمارستان است.

حجت‌الاسلام حسن مصلح ضمن گرامیداشت ایام اربعین حسینی گفت: ایثار، جهاد و فداکاری مدافعان سلامت در بیمارستان شهید گنجی برازجان در دوران کرونا همواره مورد تحسین و تقدیر است.
حجت‌الاسلام مصلح با تقدیر از زحمات سرپرست سابق بیمارستان شهید گنجی در ارتقاء زیرساخت‌های این بیمارستان افزود: حمایت مسئولان شهرستانی و همچنین هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جوان متعهد، متخصص و بومی شهرستان دشتستان در توسعه و ارتقاء خدمات درمانی بیمارستان شهید گنجی ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به بار جمعیتی تحت پوشش بیمارستان گنجی برازجان، افزایش تجهیزات و تکمیل نیروی انسانی موردنیاز به‌منظور پاسخگویی به نیازهای مردم می‌بایست در اولویت قرار گیرد.
با تمام توان در کنار مدافعان سلامت هستیم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان نیز در این آیین گفت: برای افزایش رضایت مردم از خدمات حوزه سلامت با تمام توان در کنار مدافعان سلامت هستیم.
مصطفی بارگاهی گفت: حوزه سلامت شهرستان دشتستان در دوران شیوع کرونا با عملکرد مثبت خود خدمات بی‌نظیری را به مردم ارائه داد.
وی با تقدیر از ایثار مدافعان سلامت شهرستان دشتستان در دوران کرونا گفت: همراهی و همگامی با مردم همواره برای تحقق عدالت در دسترسی به خدمات مؤثر بوده است.
بارگاهی با تقدیر از خدمات دوران تصدی مهندس جلال پور در بیمارستان شهید گنجی افزود: باوجود مشکلات و دشواری‌های دوران کرونا تغییرات مثبتی در زیرساخت‌های بیمارستان گنجی صورت گرفت و امیدواریم این روند در دوره جدید مدیریتی با بهبود کیفیت خدمات توسط جوان بومی و متعهد شهرستان دشتستان ادامه پیدا کند.
آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، امام‌جمعه شهر برازجان، معاون فرماندار دشتستان و رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار و ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس جلال پور، دکتر آزادفر به‌عنوان سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.


انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


خبر مرتبط:

سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان معارفه شد/ گزارش تصویری


کلمات کلیدی:
امام.جمعه     حسن.مصلح     معاون.فرماندار     معارفه     بیمارستان.گنجی        

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >