دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
جان‌باختن ۷ هم استانی دیگر/ بستری ۳۴۷ بیمار

16 ارديبهشت 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: مجموع بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ به تعداد ۳۴۷ نفر کاهش یافته است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۱ مورد به کرونا قطعی است.
وی با اشاره به بستری ۴۳ بیمار در بخش‌های ویژه کرونا افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی استان بوشهر ۱۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی با اشاره به فوت ۱۰۷۳ هم استانی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، جزییات موارد فوتی ۱۶ اردیبهشت‌ماه در استان بوشهر را چنین اعلام نمود: متأسفانه یک بانوی ۶۲ ساله با سابقه فشار خون، یک بانوی ۷۳ ساله با سابقه دیابت و فشار خون یک بانوی ۷۷ ساله بدون سابقه بیماری، یک آقای ۶۳ ساله با سابقه فشار خون، یک آقای ۶۶ ساله بدون سابقه بیماری، یک آقای ۸۲ ساله با سابقه فشار خون و یک جوان ۲۴ ساله بدون سابقه بیماری ۷ مورد فوتی امروز در استان بوشهر بودند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۲ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با احتساب موارد مثبت امروز، از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷۶۳۸  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >