در سه ماه گذشته؛
۳۰۰۰ سی‌تی‌اسکن مرتبط با کرونا در بیمارستان کنگان انجام‌شده است

20 خرداد 1399
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بیمارستان کنگان در سه ماه گذشته سه هزار سی‌تی‌اسکن از مراجعین خود که عمدتاً مربوط به موضوع کرونا بوده، گرفته است.

دکتر حسن حیدری اظهار داشت: هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان بوشهر، تمام بخش‌های درمانی و سلامت به شکلی هماهنگ و شبانه‌روز برای مقابله با این ویروس فعالیت خود را شروع کردند.
وی بابیان اینکه سی‌تی‌اسکن به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات تشخیصی در کرونا ویروس، کاربرد بسیار زیادی در ایام کرونا و حتی روزهای عادی دارد افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با بهره‌گیری از این دستگاه بسیار ارزشمند، گام مؤثری در راستای تشخیص برای درمان به‌موقع برداشته است و بخشی از بار مراجعین جنوب استان را به دوش کشیده است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در جنوب استان بوشهر، میزبان هزاران ایرانی از سراسر کشور است که بعضاً دچار ویروس کرونا شده‌اند.
دکتر حیدری گفت: بیمارستان کنگان در این ماه‌های کرونایی همواره با رویکردی تعاملی سعی کرده تمام ظرفیت خود را در اختیار مردم منطقه (مراجعین شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه) و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی جنوب استان بوشهر بگذارد.
وی ادامه داد: بیمارستان امام خمینی کنگان در سه ماه گذشته که شیوع کرونا اتفاق افتاده است، ۳۰۰۰ سی‌تی‌اسکن از مراجعین خود که عمدتاً مربوط به موضوع کرونا مشکوک، محتمل و قطعی بوده، گرفته است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان افزود: این خدمات در نوع خود بسیار ارزشمند و مؤثر بوده است و این روند همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/ م. ص.۴۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
سی.تی.اسکن     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >