بیمارستان امام خمینی کنگان قهرمان فوتسال سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شد

7 اسفند 1397
تیم فوتسال بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در سیزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قهرمان شد.

رییس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در آخرین روز از مسابقات فوتسال سیزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، تیم فوتسال بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر تیم فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را شکست داده و قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.
علی کمالی در گفت‌وگو با روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه گفت: این مسابقات با حضور 15 تیم در چهار گروه از ابتدای اسفندماه آغاز شد و به مدت شش روز ادامه یافت که در پایان تیم فوتسال بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان قهرمان مسابقات شد و تیم‌های شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جم به ترتیب دوم و سوم شدند.
کمالی افزود: بازی رده‌بندی این دوره از مسابقات را تیم‌های شبکه بهداشت جم و دیر برگزار کردند که در پایان تیم جم موفق شد با پیروزی 2 بر صفر به مقام سوم این مسابقات دست یابد.
سیزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت دهه فجر در 7 رشته ورزشی بانوان و 7 رشته ورزشی آقایان از دوم بهمن تا ششم اسفند در مجتمع‌های ورزشی غدیر و شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در آیین اختتامیه این مسابقات، رییس دانشگاه، قائم‌مقام رییس دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی، رییس هیأت فوتبال استان بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و جمعی از مسئولان دانشگاه جوایز را به تیم‌های اول تا سوم اهدا کردند.

انتهای پیام/ م.پ- 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
المپباد.ورزشی     علی.کمالی        

تاریخ بروز رسانی:   7 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >