رییس شبکه بهداشت دیّر خبر داد:
توزیع بیش از 170 هزار مکمل دارویی رایگان در شهرستان دیّر

15 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: بیش از 170 هزار مکمل دارویی رایگان در خانه بهداشت، پایگاه سلامت و مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیّر توزیع شد.

عادل مقدس در نشست شورای مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت دستاوردهای خوبی داشته است و باعث افزایش برنامه‎‌های مراقبتی و پیشگیرانه شده است.
وی اظهار کرد: یکی از این برنامه‌ها، طرح توریع مکمل‌های دارویی است که به طور رایگان بین گروه‌های هدف شامل کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالمندان، دانش آموزان و زنان باردار به همراه آموزش‌های لازم، توزیع می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: صد و هفتاد هزار و 424 مکمل دارویی به ارزش 680 میلیون ریال در 21 خانه بهداشت، پایگاه سلامت و مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیّر از ابتدای سال جاری تاکنون به صورت رایگان توزیع شده است.
وی با اشاره به انواع مکمل‌های توزیع شده عنوان کرد: این مکمل ها، شامل شصت و شش هزار و 600 قرص آهن، 35 هزار و 700 کپسول مولتی ویتامین مینرال، 13 هزار قرص ویتامین د 3، پنج هزار قرص یدوفولیک، چهار هزار قرص مولتی ویتامین و بیست و چهار هزار قرص کلسیم د، است.
مقدس ادامه داد: هشت هزار و 540 قطره مولتی ویتامین، هشت هزار و 121 قطره ویتامین آ+د و هشت هزار و 460 قطره فروس سولفات، نیز از دیگر مکمل‌های دارویی است که به طور رایگان بین افراد گروه هدف برنامه، توزیع شده است.
وی تاکید کرد: استفاده کنندگان از این مکمل ها باید آنها را در دمای مناسب نگهداری و به تاریخ انقضای آنها، توجه کنند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

ش

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.مدیران     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >