با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
مرکز خدمات سلامت دهان و دندان بوشهر افتتاح شد

11 شهريور 1396
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکز خدمات سلامت دهان و دندان بوشهر بااعتباری بالغ‌بر 8 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین با اشاره به اجرای 176 طرح مرکز خدمات جامع سلامت در استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون بیش از 50 درصد این مراکز ساخته و افتتاح‌شده و مابقی این طرح‌ها با سرعت بیشتری در حال اجراست.
دکتر علیرضا رئیسی افزود: 22 مرکز خدمات سلامت دهان و دندان و کلینیک سیار دندانپزشکی در استان بوشهر طراحی‌شده که 95 درصد این مراکز افتتاح و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است.
وی بیان کرد: در اجرای این طرح 10 مرکز خدمات سلامت دهان و دندان و 12 کلینیک سیار دندانپزشکی خدمات خود را به‌صورت آموزش، معاینه و درمان به گروه‌های هدف ارایه می‌دهند.
مهندس حسن فخرایی رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز گفت: مرکز خدمات سلامت دهان و دندان با زیربنایی به مساحت 132 مترمربع و با هزینه‌ای بالغ‌بر 8 میلیارد و 500 میلیون ریال در مدت یک سال تجهیز و به بهره‌برداری رسیده است.
در این مراسم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار بوشهر، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس و سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ ا.س 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
افتتاح     وزیر.کار     نماینده.مجلس     استاندار     دکتر.علیرضا.رئیسی     مهندس.حسن.فخرایی    
مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >