حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نمایشگاه قرآن؛
از مشاوره های پزشکی و غربالگری تا ارایه پایان نامه های دانشجویی در غرفه قرآن و سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

20 خرداد 1396
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضوری فعال در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت، به ارایه مشاوره های پزشکی، غربالگری و به تصویر کشیدن آخرین دستاوردهای خود در زمینه پژوهش های قرآنی کرده است.

به گزارش مفدا، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امسال در غرفه مجمع قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم،  حضوری فعال دارد و در این بخش به ارایه مشاوره های پزشکی و معاینه و ویزیت رایگان بازدیدکنندگان می کند. گروهی از دانشجویان علوم پزشکی بوشهر با حضور در این غرفه، بازدیدکنندگان را مورد غربالگری، تست فشارخون، اندازه گیری قد و وزن می کنند و مشاوره های تغذیه ای و پزشکی لازم را به آنان می دهند.
همچنین در این غرفه ۵ پایان نامه دانشگاهی کارشناسی ارشد از این دانشگاه با موضوعات مختلف پزشکی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.
مقایسه تاثیر ترکیب گیاهان سورنجان سفید، زعفران و زنجبیل بر علائم بالینی سالمندان مبتلا به استئوآرتریت زانو در شهر بوشهر، بررسی رابطه سلامت معنوی وحس انسجام در مادران دارای کودک سالم با مادران دارای کودک با بیماری مزمن در شهر کرمان در سال ۹۴ و ۹۵، بررسی آگاهی، نگرش و عملکرد مادران مراجعه کننده به مراکز بهداشتی درمانی شهر بوشهر از نقش  گیاهان دارویی در درمان بیماری های کودکان، بررسی تاثیر الگوی توانمندسازی خود مدیریتی بر سلامت معنوی، خشم و انزوای اجتماعی مادران دارای فرزند فلج مغزی در شهرهای بوشهر و شیراز و بررسی مقایسه ای تاثیر آموزش اخلاق حرفه ای، به دو روش بحث گروهی ونرم افزار چند رسانه ای بر آگاهی دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  عناوین ۵ پایان نامه ای است که در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در این غرفه در معرض دید مخاطبان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.
همچنین در غرفه قرآن و سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، گیاهان دارویی از جمله گیاه چهارشیره، روغن های مختلف گیاهی، معجون جوانه ها، عسل رویان و آلوئه ورا، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.
در این غرفه همچنین غرفه داران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ارایه معرفی قرآن دست نویس اثر میرزا معتقد اهرمی پرداختند و خدمات الکترونیکی از  جمله ارایه اپلیکیشن های سلامتی- قرآنی و ارایه سند چشم انداز توسعه قرآنی استان بوشهر در معرض دید علاقه مندان در نمایشگاه قرار گرفت.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم طی روزهای ۸ تا ۲۶ خرداد ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ با شعار قرآن، اخلاق و زندگی در مصلای امام خمینی(ره) برای بازدید از عموم علاقه مندان دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ماه.رمضان96     نمایشگاه.قرآن     معاونت     دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >