رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
در زمینه توانمندسازی دانشجویان شاهد و ایثارگر سرمایه‌گذاری شود

17 آبان 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بوشهر گفت: باید در زمینه توانمندسازی فرزندان شاهد و ایثارگر به‌عنوان افراد کارآفرین و سربلند برای نظام اسلامی سرمایه‌گذاری و تلاش شود.

دکتر علیرضا رئیسی در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: بزرگترین خدمتی که باید برای فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر انجام شود در حوزه آموزش و فرهنگ است که زیرساخت بحث توانمندسازی آنان می‌باشد.
وی تصریح کرد: خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به فرزندان شاهد و ارایه خدمات به آنان تکلیفی الهی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز گفت: اهمیت توجه ویژه به وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، از انتظارات نظام، خصوصاً مقام معظم رهبری است.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری بابیان اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر باید ازلحاظ درسی و اخلاق الگو باشند افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در دوران تحصیل خود به لحاظ درسی و اخلاقی در دانشگاه از دیگر هم نوعان خود برتر باشند چراکه این آینده‌سازان، یادگاران کسانی هستند که برای حفظ سنگرهای علم و دانش از جان خود گذشتند تا گزندی به این مرزوبوم نرسد.
وی تصریح کرد: تعهد بیشتر این عزیزان به‌نظام و آرمان‌های انقلاب باعث شده مسئولین توجه ویژه و خاصی به وضعیت تحصیلی آنان در دانشگاه‌ها و سایر عرصه‌های اجتماع داشته باشند.
مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست گفت: فعالیت این ستاد اجرای طرح تقویت بنیه علمی فرزندان و یادگاران عزیز شهدا و ایثارگر است.
مهندس عبدالمجید تمجیدی در این جلسه وضعیت آموزشی و تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را تشریح کرد.

انتهای پیام/م.غ 1023با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.ستاد.شاهد     دانشجویان     دکتر.علیرضا.رئیسی     حجت‌الاسلام.ابراهیم.تشکری     مهندس.عبدالحمید.تمجیدی        

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >