برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته شود

1 شهريور 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امتیازات ویژه‌ای ازجمله حمایت تحصیلی در مقاطع بالاتر در نظر گرفته شود.

دکتر علیرضا رئیسی در نشست کمیسیون ویژه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: دانشگاه حمایت کامل خود را از تشویق دانشجویان برتر اعلام نموده و قول مساعد در زمینه کاهش هزینه‌های دریافتی از دانشجویان استعدادهای درخشان را اعلام می‌کند.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت حضور فعال دانشجویان در هشتمین المپیاد دانشجویی باید جلسه‌ای با حضور دست‌اندرکاران و دانشجویان اعزامی به المپیاد برگزار شود.
معصومه روانی پور دبیر کمیسیون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در 6 ماه گذشته را ارایه کرد و گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام‌شده با معاونت پژوهشی و دانشجویی تسهیلاتی برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه مهیا شده است که از آن جمله می‌توان به ارایه بن کتاب اشاره کرد که نسبت به سال گذشته افزایش قابل‌توجهی پیداکرده است.
این نشست با حضور دکتر رئیسی به‌عنوان رییس کمیسیون ویژه، معاونین آموزشی، پژوهشی، دانشجویی فرهنگی، مدیر استعدادهای درخشان دانشگاه، 3 نفر از اعضا هیات علمی به تشخیص ریاست دانشگاه، رییس مرکز توسعه آموزش پزشکی و یک نفر نماینده از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه برگزار شد.
نشست کمیسیون ویژه حمایت از استعدادهای درخشان هر سه ماه یک‌بار و با حضور دوسوم اعضا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دانشجویان.استعدادهای.درخشان     دکتر.علیرضا.رئیسی     معصومه.روانی‌پور    

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >