رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
تأمین کادر درمانی و تجهیزات بیمارستان دیّر

31 امرداد 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از جذب کادر درمانی و خرید تجهیزات پزشکی و اداری بیمارستان 38 تختخوابی دیّر خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از بیمارستان 38 تختخواب دیّر بابیان اینکه دولت یازدهم اهتمام جدی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام دارد گفت: تمامی دستگاه‌های مرتبط در ساخت بیمارستان دیّر همکاری همه‌جانبه داشته باشند تا ان‌شاالله این بیمارستان در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد چراکه مردم سال‌هاست منتظر بهره‌برداری از این پروژه که حق طبیعی آن‌هاست، هستند.
وی به وعده وزیر بهداشت در جریان سفرشان به شهرستان دیّر اشاره و خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت در سفری که به بوشهر داشتند، قول تأمین نیروی انسانی و خرید تجهیزات بیمارستان دیر تا یک ماه بعد از تکمیل و واگذاری بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی دادند که این وعده قبل از تکمیل و واگذاری بیمارستان عملیاتی شده است.
وی ادامه داد: کادر درمانی جذب‌شده بیمارستان دیّر هم‌اکنون در سایر مراکز درمانی و بیمارستان‌ها استان مشغول فعالیت‌اند که به‌محض راه‌اندازی بیمارستان دیّر به محل ردیف استخدامی خود منتقل می‌شوند و تجهیزات پزشکی و اداری آن نیز خریداری‌شده و بخشی از آن به دیّر منتقل و در انبار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نگهداری می‌شود و بخش دیگری نیز پس از تکمیل بیمارستان و تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی به بیمارستان انتقال و نصب می‌شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر با تأکید بر محوطه‌سازی بیمارستان دیّر همزمان با تکمیل ساختمان آن گفت: لازم است چندین تیم کاری در این پروژه به‌صورت همزمان فعال باشند تا کارهای با سرعت بیشتری پیش رود و هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.
وی با اعلام آمادگی در خصوص جذب پزشکان متخصص جدید برای بیمارستان دیّر گفت: تعدادی پزشک متخصص برای بیمارستان دیّر جذب‌شده است که به دلیل عدم تکمیل این بیمارستان در سایر بیمارستان‌های استان خدمات پزشکی تخصصی به هم استانی‌ها ارایه می‌دهند و این دانشگاه آمادگی دارد به‌محض اتمام عملیات اجرایی آن پزشکان جدید در سهمیه‌های ماهانه درخواست و جذب کند.
دکتر رئیسی ابراز امیدواری کرد: پروژه بیمارستان دیّر در ابتدای نیمه دوم سال به بهره‌برداری برسد چراکه جذب پزشکان متخصص در ماه‌های پایانی سال به‌سختی صورت می‌گیرد.
وی بر لزوم راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان دیّر تأکید کرد و گفت: رفع مشکلات بیماران دیالیزی و دسترسی آسان به خدمات یکی از دغدغه‌های ماست و تلاش داریم بخش دیالیز در بیمارستان دیّر راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.علیرضا.رئیسی     بیمارستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   31 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >