قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: مهم‌ترین منابع و سرمایه یک سازمان نیروی انسانی است

9 آذر 1393
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مهمترین منابع و سرمایه یک سازمان نیروی انسانی است و وظیفه هر سازمان صیانت از این سرمایه گرانبها می‌باشد.

دکتر حیدر عزیزنژاد با اشاره به اینکه مسئولیت‌ها باید برای خدمت بیشتر به کارکنان و مردم باشد اضافه کرد: هر فردی دارای توانمندی‌های به‌خصوصی است و افراد با تجربه و توانمند سازمان باید با قبول مسئولیت‌ها باعث پیشرفت سازمان شوند و هر تغییر مسئولیت در درون سازمان، برای بهبود و کمک به ارتقا آن سازمان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه فردی که در اداره بازرسی دانشگاه کار می‌کند به یقین نفسانیت را رها کرده است، خاطرنشان کرد: تمامی برنامه‌های در دست اقدام اداره بازرسی، باید تا رسیدن به نتیجه مطلوب به‌صورت دقیق پیگیری شود.
در ادامه آقای شجاع قائدی بهجانی مسئول سابق اداره بازرسی دانشگاه به ارایه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته در این اداره پرداخت.
در این جلسه از زحمات آقای شجاع قائدی بهجانی رییس اداره بازرسی دانشگاه تقدیر و آقای عبدالمهدی صداقت به عنوان رییس این اداره معرفی شد.
در پایان جلسه نیز زحمات آقای مسعود زنده‌بودی نیز به عنوان مسول پیگیری و مکاتبات مجلس، نمایندگان استان و درخواست‌های مردمی دفتر ریاست معرفی شد./
1023

 

 

 

 


کلمات کلیدی:
تودیع.و.معارفه     اداره.بازرسی     قائم.مقام.رییس.دانشگاه    

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >