در گشت مشترک شهرستان عسلویه انجام شد؛
بررسی وضعیت مطب‌ها و داروخانه‌های فعال شهر عسلویه/ پلمب مرکز لیزر غیرمجاز

27 خرداد 1403
گشت مشترک بازرسی مطب‌ها و داروخانه‌ها با حضور دادستان شهرستان عسلویه انجام و یک واحد دارای لیزر غیرمجاز پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ؛ دادستان شهرستان عسلویه گفت: در این بازدید ۲ داروخانه، ۲ مطب و ۲ صنف در شهر چاه مبارک مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند و بازدیدهای بعدی در شهر عسلویه، نخل تقی و بیدخون خواهد بود.

دکتر بخشی افزود: برنامه گشت مشترک شهرستان توسط اعضای مشخص‌شده به‌صورت مستمر انجام و در صورت مشاهده تخلف و عدم رعایت اصول بهداشتی برخورد قانونی انجام خواهد گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: در این بازدید مشترک بنا به دستور دادستان یک مرکز غیرمجاز لیزر پلمب شد.

محمدامین شایسته نیا با تأکید بر حضور مسئول فنی در داروخانه‌ها در زمان نسخه‌پیچی عنوان کرد:  ثبت و فروش شیر خشک در سامانه تیتک و بیمه سلامت جهت فروش شیر خشک یارانه‌ای، عدم وجود داروی تاریخ‌مصرف گذشته و ... همچنین فروش دارو به‌صورت قانونی و عدم گران‌فروشی داروخانه‌ها از الزامات بوده که در بازدید موردبررسی قرار گرفت.

گشت مشترک بازرسی مطب‌ها و داروخانه‌ها با حضور دادستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان، بخشدار چاه مبارک، رئیس تعزیرات حکومتی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه انجام شد.

 

 

انتهای پیام/ م.ک/۳۰۹۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدید.از.داروخانه     پلمب     دادستان     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >