پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز جهانی رژیم درمانگر

23 اسفند 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی روز جهانی رژیم درمانگر را به اساتید، دانشجویان و کارکنان فعال این حوزه تبریک گفت. در این پیام آمده است:

«بسمه تعالی

دومین چهارشنبه‌ی ماه مارس که معادل 23 اسفندماه سال جاری است به عنوان «روز جهانی رژیم درمانگر» نامگذاری شده است. این روز برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ برای تاکید بر نقش ضروری رژیم درمانی در کمک به مردم برای رسیدن به زندگی سالم نامگذاری شد.

رژیم درمانان متعهد به بهبود سلامت عموم مردم و بیماران هستند و بزرگداشت چنین روزی به طور رسمی به منظور بالا بردن آگاهی تیم درمان، برانگیختن عزم رژیم درمانان برای ارائه هر چه بهتر خدمات و حمایت‌های تغذیه‌ای در سطح جامعه و همچنین افزایش آگاهی و شناخت جامعه نسبت به رژیم درمانان بنا نهاده شده است.

خدمات ارزشمند تغذیه دانان، یک زنجیره کلیدی در بخش مشاوره، پیشگیری و درمان بیماری‌هاست. رژیم درمانگر با تکیه بر دانش، مهارت و تخصص خود راهکارهای علمی برای سالم زیستن را استخراج کرده و دانش تغذیه را به شکل عملی به مخاطب عام ارائه می‌دهد.

این روز را به پاس تلاش تمامی فعالان در حوزه تغذیه و رژیم درمانی این دانشگاه ارج می‌نهیم و سربلندی و بهروزی این عزیزان را در عرصه تغذیه بالینی از پروردگار توانا و منان خواستارم.

 

دکتر حسن ملکی‌زاده

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر»

 

انتهای پیام/ س.م 1021

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.رژیم.درمانگر     رییس.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >