رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
آمادگی مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای حوادث احتمالی چهارشنبه‌سوری و تعطیلات نوروزی/ گزارش تصویری

21 اسفند 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از آمادگی مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای حوادث احتمالی چهارشنبه‌سوری و تعطیلات نوروزی خبر داد.

دکتر حسن ملکی زاده در نشست هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: همه روسای بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان در چهارشنبه‌سوری و ایام تعطیلات نوروزی با اورژانس ۱۱۵ همکاری داشته باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مراکز درمانی استان بوشهر با توجه به احتمال بروز حوادث مرتبط با چهارشنبه پایان سال از ۱۸ اسفند، برای ارائه خدمات بهینه و به‌موقع به مصدومان احتمالی حوادث غیرمترقبه در حال آمده باش کامل باشند.
وی تصریح کرد: همه مراکز درمانی به‌ویژه بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمیته مدیریت بحران تشکیل دهند و تمامی مدیران مربوطه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موظف هستند از تمامی شیفت‌ها به‌ویژه شیفت‌های عصر و شب برای اطمینان از آمادگی بیمارستان‌ها و نحوه ارائه خدمات، بازدیدهای میدانی انجام دهند.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: طرح سلامت نوروزی از ۲۴ اسفند تا ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ در استان بوشهر هم‌زمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: ستاد طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای پایش و نظارت بر کیفیت ارائه خدمات مراکز درمانی و بیمارستانی تشکیل شده است.
وی افزود: با مدیریت رئیس دانشگاه و با حضور معاونان بهداشت، درمان، توسعه و غذا و داروهای کشور و ارائه خدمت مؤثر و به هنگام تشکیل خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تیم‌های ویژه ارزیابی طرح سلامت نوروزی در ستاد دانشگاه‌ها تشکیل شده است و این تیم‌ها موظفند بازدیدهای میدانی و روزانه از مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستانها در سراسر استان را به‌صورت روزانه و سرزده انجام دهند.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: دسترسی به خدمات با کیفیت و به هنگام در طول تمام سال به‌ویژه ایام تعطیلات نوروزی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
وی خطاب به هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اصلاح فرآیندها در تمامی امور در دانشگاه علوم پزشکی به‌ویژه در حوزه دارو، تجهیزات و سلف‌سرویس دانشجویان در دستور و اولویت کاری قرار گرفته است و همه مدیران باید در این مسیر حرکت کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام تعطیلات نوروزی از مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی در سراسر استان بوشهر به‌صورت سرزده بازدید داشته باشند و نحوه ارائه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی را با دقت موردبررسی قرار دهند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه.مشترک     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >