فرماندار جم؛
نگاه ویژه دولت سیزدهم به حوزه سلامت / پوشش بیمه همگانی، کاری بزرگ در تحقق عدالت در سلامت بود

13 دی 1402
فرماندار شهرستان جم گفت: آیت‌الله رییسی توجه ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان دارد و افتتاح دو ابر بیمارستان و ۱۰۶بیمارستان در سراسر کشور بخشی از دستاوردهای دولت سیزدهم در دو سال اخیر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ سید محمد احمد پور در مراسم افتتاح خانه بهداشت شهید نیرومند صیدی اظهار داشت: حوزه سلامت از اولویت‌های اصلی و مهم در برنامه‌ریزی‌های شهرستان است و همه دستگاه‌های اجرایی و شوراها و دهیاران در کنار این حوزه می‌باشند.

احمد پور با اشاره به اینکه در آغاز دولت سیزدهم، کرونا در کشور اوج گرفت افزود: اجرای برنامه‌های پیشگیری و واردات بیش از ۱۵۰میلیون دز واکسن به کشور در ۶ماه، یکی از اقدامات ارزشمند دولت در مهار کرونا بود.

وی با بیان اینکه ایران در جایگاه سوم دنیا در خصوص پوشش بیمه همگانی قرار دارد گفت: با نگاه ویژه آیت‌الله رییسی، ۳۳میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه همگانی قرار گرفتند که کاری بزرگ در اجرای عدالت سلامت بود.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم ۲ ابر بیمارستان در ایران به بهره‌برداری رسید افزود: افتتاح ۱۰۶ بیمارستان در سراسر کشور یکی دیگر از اقدامات زیرساختی آیت‌الله رییسی در حوزه سلامت کشور بود.

فرماندار شهرستان جم خواستار راه‌اندازی تعاون مسکن برای کارکنان حوزه سلامت شهرستان جم شد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مقدمات راه‌اندازی آن را در دستور کار قرار دهد و مجموعه شهرستان نیز در خصوص واگذاری زمین همکاری لازم را خواهد کرد تا شاید بخشی از مشکلات و زحمات این قشر جبران شود.

خانه بهداشت شهید نیرومند صیدی با حضور رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار جم و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

 

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
افتتاح.خانه.بهداشت     بر.مدار.سلامت     شهرستان.جم     روستای.صیدی     فرماندار.جم     سید.محمد.احمدپور    

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >