در راستای طرح بر مدار سلامت؛
آمبولانس ، سونوگرافی و رادیولوژی ثابت در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه مستقر شد/ گزارش تصویری

6 دی 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت : در راستای طرح بر مدار سلامت یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه رادیولوژی ثابت و یک دستگاه سونوگرافی پیشرفته از بهترین برندهای موجود، تحویل بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه؛ دکتر حسن ملکی زاده در آیین رونمایی از آمبولانس و سایر تجهیزات تحویلی اظهار داشت: طبق وعده قبلی در ابتدای سال مبنی بر تامین آمبولانس، سونوگرافی و رادیولوژی ثابت جهت تجهیز بیمارستان با کمک و همیاری فرماندار شهرستان و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی امروز شاهد تحقق این وعده هستیم و امیدواریم به زودی وارد مدار خدمت برای مردم عزیز بشود.
وی ادامه داد:  این آمبولانس از منابع ملی و با ارزش 60 میلیارد ریال به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اختصاص داده شده، دستگاه سونوگرافی از منابع ملی و استانی با ارزش 27 میلیارد ریال و دستگاه رادیولوژی ثابت نیز از منابع ملی و استانی با ارزش 35 میلیارد ریال تامین اعتبار شده است.
دکتر حسن ملکی زاده ضمن تقدیر از تلاش‌ها و کمک های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان گناوه گفت : ما این آمادگی را داریم که تلاشی بیش از گذشته در حوزه سلامت برای خدمت به مردم عزیز انجام دهیم . اعتباراتی که از محل شورای برنامه ریزی شهرستان برای حوزه سلامت در نظر گرفته می شود مثال زدنی بوده و این نشان از اهتمام جدی مسئولین شهرستانی و استانی به حوزه سلامت است.
بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه به MRI مجهز می شود
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در این آیین گفت: با پیگیری‌هایی که در سطح وزارت بهداشت انجام شده قول قطعی جهت تامین MRI داده شده است ، موافقت اصولی آن صادر و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال پیگیری امور اجرایی آن است.
وی ادامه داد : منبع اعتبار آن نیز پیش بینی شده و می‌بایست فرایند پیگیری امور سرعت بیشتری پیدا کند تا در زمان کوتاه تری جهت خدمت رسانی بهتر به مردم به سرانجام برسد.
انتهای پیام/ م ک - 4030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
رونمایی     بر.مدار.سلامت     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >