رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
این نظام هرچه دارد از خانواده شهدا و ایثارگران دارد/ گزارش تصویری

29 آذر 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران هرچه دارد از خانواده شهدا و ایثارگران دارد.

دکتر حسن ملکی‌زاده در نشست با مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مادامی که ما در میدان جهاد هستیم و با استکبار مبارزه می کنیم، شهید داریم بنابراین فرزند شهید و فرزند جانباز هم داریم و به یقین ستاد شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌ها نیز داریم و خدماتشان روز به روز بیشتر خواهد شد.
در این نشست که مدیران ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه‌‎های کلان منطقه 5 کشور نیز حضور داشتند، دکتر ملکی‌زاده با اشاره به شهدای حوادث اخیر سوریه و راسک، بیان داشت: این نشان میدهد فرهنگ ایثار و شهادت در آمادگی ذهنی جامعه بسیار موفق بوده و روز به روز باید بیشتر در این فرهنگ کار کنیم.
وی با بیان اینکه در ستاد شاهد دانشگاه‌ها خدمات خوبی ارایه می‌شود، تصریح کرد: هدف اول ما ادای دین به خانواده شهدا و ایثارگران است و این را نیز نباید فراموش کنیم که ما هدف دومی هم باید داشته باشیم که این همان آماده کردن و تربیت این گروه خاص برای مدیران و همکاران آینده نظام اسلامی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأکید کرد: ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم و این نقد بر ما وجود دارد که چرا نتوانستیم آنچنان که باید این نسل و این گروه را در خدمت نظام دربیاوریم.
وی با بیان اینکه این نسل عامل و ضامن بقای این نظام است، اضافه کرد: چه باید میکردیم که نکردیم و اشکال کارمان کجا بوده که نتوانستیم از ظرفیت این نسل پرافتخار، این فرزندانی که پدران و مادرنشان اینگونه ایثارگرانه از نظام دفاع کردند، استفاده کنیم؟!
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تاریخچه پرافتخار استان بوشهر در دفاع مقدس و هشت سال جنگی تحمیلی، بیان داشت: استان بوشهر گنجینه صنعت ایران و حساس‌ترین منطقه نظامی ایران است.
وی با بیان اینکه استان بوشهر شهدایی همچون نادر مهدوی را به این نظام تقدیم کرده است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی هنوز هم در راه استبداد و استکبار شهید می‌دهد.
نشست مدیران ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه‌‎های کلان منطقه 5 کشور با حضور مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مدت 2 روز در روزهای 28 و 29 آذرماه 1402 برگزار شد.

انتهای پیام/ س.م 1021
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.شاهد.ایثارگر     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     کلان.منطقه.5    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >