به مناسبت هفته بسیج؛
برپایی اردوی جهادی پزشکی در روستای تنگمان و جمال آباد جم / گزارش تصویری

5 آذر 1402
مسئول بسیج جامعه پزشکی جم گفت: به مناسبت هفته بسیج، اردوی یک روزه جهادی پزشکی برپا و بالغ‌بر ۲۵۰ نفر خدمات رایگان بهداشتی و درمانی دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ میلاد رستمی با اشاره به برپایی اردوی جهادی پزشکی در شهرستان جم اظهار داشت: این اردوی یک روزه در دبستان شهید امینی روستای تنگمان و جمال آباد بخش ریز برگزار شد.
رستمی افزود: این اردوی جهادی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج و با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به اهالی محترم روستای تنگمان و جمال آباد برپا شد.
وی با بیان اینکه در این اردو ۲۵۱ نفر ویزیت رایگان شدند افزود: متخصصان داخلی، زنان، اطفال، پزشک عمومی، بینایی‌سنج، ماما، کارشناس تغذیه در این اردوی جهادی یک روزه بیماران را ویزیت کردند.
وی خاطرنشان کرد: در اردوی یک روزه جهادی پزشکی، ایستگاه طرح ملی غربالگری فشارخون و دیابت نیز مستقر بود.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی جم با تقدیر از جهادگران عرصه سلامت در برپایی این اردو گفت: بیمارستان توحید جم، شبکه بهداشت شهرستان جم، آموزش‌وپرورش شهرستان جم، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم، پایگاه ابوذر غفاری خواجه احمدی، دهیاری و شورای روستای تنگمان و جمال آباد و هلال‌احمر جم از ارگان‌هایی بودند که در برپایی این اردوی جهادی همکاری کردند.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     هفته.بسیج     میلا.رستمی     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >