رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم:
۸۰ درصد مدارس شهرستان دیلم قبل از بازگشایی مورد بازدید بهداشتی قرار گرفتند

27 شهريور 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: بیش از ۸۰ درصد مدارس شهرستان دیلم قبل از بازگشایی مورد بازدید بهداشتی قرار گرفتند.

هادی جوانبخت در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم بیان کرد: در بازگشایی مدارس به‌عنوان یکی از اماکن تجمعی، فراهم کردن شرایط لازم برای حفظ سلامت فرهنگیان، دانش آموزان و سایر کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی عنوان کرد: بهداشت مدارس را می‌توان یکی از حائز اهمیت‌ترین بخش‌های سلامت تلقی كرد، هم از بُعد اجرای برنامه‌های بهداشتی و آموزش نسل آینده و هم حفظ سلامتی این گروه در سن رشد جهت اینکه جوانان آینده‌ساز سالمی را در سال‌های پیش رو داشته باشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد مدارس شهرستان دیلم قبل از بازگشایی مورد بازدید بهداشتی قرار گرفتند افزود: در بازدید از مدارس دیلم، کلیه نکات بهداشتی و ایمنی مطابق با استانداردهای بهداشتی بررسی شدند.
جوانبخت اضافه کرد: رعایت نکات بهداشتی به‌ویژه بهداشت فردی از قبیل شستشوی دست‌ها و... در حفظ سلامت فردی و عمومی حائز اهمیت است.
وی اظهار داشت: خانواده‌های دانش آموزان، با آموزش‌های لازم، شیوه رعایت نکات بهداشتی و نظافت فردی در مدرسه را به فرزندان خود آموزش دهند.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازگشایی.مدارس     بازدید.بهداشتی     شبکه.بهداشت.درمان.شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   27 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >