معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
تمام تلاش خود را برای پرداخت مطالبات بازنشستگان دانشگاه به کار خواهیم بست/ گزارش تصویری

22 شهريور 1402
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این دانشگاه تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا پرداخت و به‌روزرسانی کلیه مطالبات بازنشستگان انجام شود که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز تاکید جدی بر انجام آن دارد.

دکتر حیدر عزیزنژاد در نشست با اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه خبر از ارائه پیشنهاد موضوع تخفیف هزینه‌های معالجه بازنشستگان دانشگاه جهت طرح در جلسه آتی هیات امنا وزارت داد.
مشاور استاندار در امور بازنشستگان استان گفت: مقام معظم رهبری، بازنشستگان را آینه تمام نمای نظام عنوان کرده و همواره بحث تجلیل و تکریم این عزیزان را سرلوحه امور داشته‌اند.
موحدی ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اولین سازمانی است که طرح ارتباط مردمی مسئولین با بازنشستگان در آن اجرایی شده و با توکل بر خدا با درایت مسئولین منشا خیر، برکت و رفع مشکلات بازنشستگان خواهد بود.
این نشست با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، مدیر صندوق بازنشستگی کشوری، اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه و مشاور استاندار در امور بازنشستگان در سالن ابن‌سینا دانشگاه برگزار و به پرسش‌های بازنشستگان بهداشت و درمان استان به‌صورت حضوری، تلفنی و ارسال پیامک پاسخ داده شد.

انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.توسعه     بازنشستگان     دکتر.حیدر.عزیزنژاد        

تاریخ بروز رسانی:   22 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >