افتتاح خانه بهداشت حرمیک / ‌هزار مترمربع فضای بهداشتی شهرستان جم افزایش یافت

6 شهريور 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: در دولت سیزدهم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۱۰ پروژه حوزه بهداشت در دست اقدام است و با بهره‌برداری از آن‌ها ‌هزار مترمربع به فضای فیزیکی بهداشت شهرستان جم اضافه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در مراسم افتتاحیه خانه بهداشت روستای حرمیک اظهار داشت: در دولت سیزدهم ‌هزار مترمربع به فضای بهداشتی شهرستان جم افزوده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر ۶ خانه بهداشت روستایی در شهرستان جم کلنگ زنی شده است گفت: امروز خانه بهداشت حرمیک به متراژ ۸۵ مترمربع و بااعتبار ۲۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
وی در ادامه گفت: خانه‌های بهداشت علی‌آباد، حاجی‌آباد، صیدی در هفته دولت امسال افتتاح و خانه‌های بهداشت جنوب جم و چم چشمه در حال ساخت است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی از کلنگ زنی ۴ پروژه عمرانی بااعتبار ۱۴۵ میلیارد ریال در هفته دولت جم خبر داد و افزود: پایگاه‌های سلامت شهر بهارستان و محله خواجه احمدی شهر جم، پانسیون پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت شهرهای ریز و بهارستان کلنگ زنی می‌شوند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم با اشاره به اینکه در دو سال اخیر بالغ‌بر ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی به حوزه سلامت اختصاص یافت افزود: در سال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات حوزه بهداشت تخصیص پیدا کرد.
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه در هفته دولت ۱۸ پروژه بهداشتی در استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد افزود: این پروژه‌ها از محل ۲۰۰ هزار پروژه‌ای است که از اعتبارات محرومیت‌زدایی از سوی مقام معظم رهبری اختصاص‌یافته است.
حسین دلخواه بابیان اینکه ۴ خانه بهداشت در هفته دولت شهرستان جم افتتاح می‌شود افزود: از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی ۲ خانه بهداشت دیگر نیز در دست احداث است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: با تکمیل این پروژه‌ها، در شهرستان جم روستای دارای شرایط و نیازمند به خانه بهداشت نیست و خانه‌های بهداشت فرسوده نیز بازسازی مجدد شدند.
گفتنی است در سومین روز از هفته دولت، با حضور فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان جم، معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولین شهرستان جم، خانه بهداشت حرمیک به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     خانه.بهداشت.حرمیک    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >