فرماندار جم؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۸ پروژه بهداشتی در هفته دولت شهرستان جم / گزارش تصویری

10 امرداد 1402
فرماندار شهرستان جم خبر داد: در هفته دولت امسال ۴ خانه بهداشت روستایی به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی ۲ پایگاه سلامت و ۲ پانسیون پزشک در شهرستان جم آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ سید محمد احمد پور در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی حوزه بهداشت اظهار داشت: در هفته دولت سال جاری ۸ پروژه بهداشتی در شهرستان جم افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
احمد پور از افتتاح ۴ خانه بهداشت روستایی در سطح شهرستان جم خبر داد و افزود: خانه‌های بهداشت حرمیک، صیدی، علی‌آباد و خیر ساز حاجی‌آباد در هفته دولت به‌صورت رسمی به بهره‌برداری می‌رسند.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت جم خبر داد و گفت: دو پایگاه سلامت در محله خواجه احمدی شهر جم و شهر بهارستان و در جهت ماندگاری پزشکان در مراکز خدمات جامع سلامت امام سجاد (ع) ریز و شهید حمیدی بهارستان نیز عملیات اجرایی ۲ پانسیون آغاز می‌شود.
فرماندار جم خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم با سازمان برنامه‌وبودجه استان جهت تجهیز مراکز بهداشتی جدید انجام خواهد شد و تلاش خواهیم کرد این پروژه‌ها به‌صورت کامل و مجهز افتتاح شوند.
در حاشیه این بازدید، رئیس شبکه بهداشت و درمان جم، مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه و کارشناسان عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     فرماندار     سیدمحمد.احمدپور     شهرستان.جم    
   

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >